شرکت فناور شبیه ساز نصیر
منو فارسی منو

شبیه‌سازهای رانندگی

شرکت فناور شبیه‌ساز نصیر با طراحی و ساخت انواع دستگاه‌های شبیه‌ساز رانندگی در تلاش است تا به وسیله رانندگی در سیستم‌های واقعیت مجازی و به چالش کشیدن شما، یک تجربه ارزشمند را برایتان به ارمغان آورد و شما را برای رانندگی بی‌خطر و ایمن در محیط واقعی آماده سازد.

شبیه ساز رانندگی نصیر

خدمات و محصولات ما

شرکت فناور شبیه‌ساز نصیر ارائه دهنده انواع محصولات و خدمات در حوزه شبیه‌سازهای رانندگی برای تمام مشتریان عزیز می‌باشد. در این قسمت با انواع محصولات و خدمات شرکت فناور شبیه‌ساز نصیر آشنا می‌شوید.

شبیه سازها

شبیه سازها

آزمون درک خطر

آزمون درک خطر

رانندگی با شبیه سازها

رانندگی با شبیه سازها

سامانه پایش رفتار

سامانه پایش رفتار

شرکت فناور شبیه‌ساز نصیر، سابقه موفقی در طراحی، ساخت و پیاده‌سازی انواع دستگاه‌های شبیه‌ساز رانندگی سبک، سنگین و ویژه دارد. محصولات شرکت فناور شبیه‌ساز نصیر در صنایع و سازمان‌های کشور مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ این محصولات کاربردهای متنوعی مانند آموزش و صلاحیت‌سنجی رانندگان و اپراتورهای صنایع مختلف کشور، آموزش افراد فاقد گواهینامه، آموزش افراد دارای فوبیای رانندگی، تفریح و سرگرمی، انجام پروژه‌های علمی و پژوهشی و … دارند. در حال حاضر از این محصولات در معادن، اتوبوس‌رانی‌ها، شهرداری‌ها، آموزشگاه‌های رانندگی، مراکز تفریح و سرگرمی، دانشگاه‌ها و … استفاده می‌شود. تمامی محصولات شرکت فناور شبیه‌ساز نصیر به صورت بومی توسط نخبگان و متخصصان داخلی طراحی و تولید شده‌اند. هم‌چنین تمامی محصولات شرکت مورد تایید معاونت علمی و فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری است.

مشاهده

در آزمون درک خطر، واکنش شخص راننده در شرايط ترافيکی مختلف ازجمله مواجه‌شدن با وسايل‌نقليه ديگر، عابرين‌پياده و دوچرخه‌سواران ارزيابي می‌شود. در سال‌های اخیر در برخی کشورها مهارت درک خطر به‌عنوان یک بخش الزامی و اثربخش علاوه بر آموزش‌های مربوط به رانندگی خودرو (آزمون شهری) و قوانین راهنمایی‌و‌رانندگی (آزمون تئوری) ارائه می‌شود. پژوهش‌های انجام‌شده حاکی از اثربخشی آموزش و آزمون درک خطر در این کشورها بوده است. متأسفانه در کشور ما آموزش‌های رانندگی عمدتاً به نحوه راه‌اندازی خودرو و رانندگی در سرعت های کم و آموزش قوانین راهنمایی‌و‌رانندگی خلاصه می‌شوند و تاکنون به مسئله آموزش درک خطر توجهی نشده است. با توسعه این ابزار مفید، می توان علاوه برافزایش مهارت درک خطر، میزان مهارت درک خطر هر کاربر را به‌صورت جداگانه سنجید.

مشاهده

با استفاده از شبيه سازهای آموزش رانندگي در سيستم هاي واقعيت مجازي، کاربر در معرض يک محيط رانندگی شبیه‌سازی‌شده قرار ميگيرد، به‌طوری‌که احساس حضور در محيط واقعي به او دست خواهد داد و اين احساس حضور به‌وسیله تعامل کاربر با محيط و غوطه ور شدن در آن ايجاد ميگردد. منظور از تعامل، ارتباط متقابل ميان کاربر و محيط است، به‌نحوی‌که هم کاربر روي محيط اثر ميگذارد و هم محيط مي تواند روي کاربر اثر بگذارد. غوطه ورشدن به آن معنا است که کاربر به چنان حسي در محيط مجازي برسد که احساس حضور در يک محيط واقعي نيز به او دست بدهد. در اين حالت اگرچه او در يک محيط مجازي قرار دارد، اما عکس‌العمل هاي او به محيط، طبيعي و مطابق با واقعيت خواهد بود.

مشاهده

دستگاه پایش رفتار اپراتور ماشین‌آلات معدنی و صنعتی نصیر، با نظارت بی‌درنگ اپراتورها، لحظات خواب‌آلودگی و حواس‌پرتی آن‌ها را به موقع شناسایی کرده و با اعلان هشدارهای مربوطه، از حفظ تمرکز و بیدار ماندن اپراتورها اطمینان حاصل می‌کند. این دستگاه با استفاده از فناوری‌های پیشرفته و حسگرهای دقیق، علائم هشیاری اپراتورها را ردیابی کرده و علائم خواب‌آلودگی یا خستگی را تشخیص می‌دهد. در اولین نشانه‌های هوشیاری کم، یک سیستم هشداردهی فعال می‌شود، که از حوادث احتمالی جلوگیری کرده و ایمنی شما را در جاده تضمین می‌نماید.

مشاهده
محیط های شبیه ساز رانندگی نصیر

معرفی شرکت فناور شبیه ساز نصیر

مشاهده همه ویدیوها

اخبار و مقالات

استفاده از شبیه‌سازهای رانندگی حرفه‌ای در راستای کاهش حوادث ترافیکی

12 اسفند 1402

استفاده از شبیه‌سازهای رانندگی حرفه‌ای در راستای کاهش حوادث ترافیکی

راه اندازی مرکز شبیه‌ساز رانندگی حرفه‌ای در مرکز مطالعات سازمان راهداری

اهمیت هوشمندسازی معادن کشور با استفاده از هوش مصنوعی

30 بهمن 1402

اهمیت هوشمندسازی معادن کشور با استفاده از هوش مصنوعی

عملیات‌های معدنی همیشه با ریسک‌های متعدد مالی و جانی همراه بوده است که گسترش آن باعث افزایش این ریسک‌ها خواهد شد. در نتیجه مدیریت و کنترل بخش‌های مختلف معدنکاری نیازمند ابزارهای نوین است.

سامانه مدیریت ناوگان چیست؟

23 بهمن 1402

سامانه مدیریت ناوگان چیست؟

سیستم مدیریت ناوگان (FMS) مجموعه‌ای جامع از فناوری‌ها، نرم افزارها و فرآیندهایی است که برای تسهیل مدیریت کارآمد، نظارت و بهینه‌سازی ناوگان وسایل نقلیه طراحی شده است.

FMS چیست؟

25 دی 1402

FMS چیست؟

FMS یا سیستم مدیریت ناوگان، یک راه حل نرم افزاری جامع است که برای کمک به سازمان‌ها در مدیریت و بهینه‌سازی ناوگان وسایل نقلیه خود طراحی شده است.

حضور پر رنگ شرکت فناور شبیه ساز نصیر در نمایشگاه حمل‌ونقل، لجستیک و صنایع وابسته

10 دی 1402

حضور پر رنگ شرکت فناور شبیه ساز نصیر در نمایشگاه حمل‌ونقل، لجستیک و صنایع وابسته

حضور شرکت فناور شبیه ساز نصیر در هفتمین نمایشگاه بین‌المللی حمل‌ونقل و لجستیک اوراسیا در آذرماه 1402

طراحی، ساخت و پیاده سازی انواع شبیه سازهای رانندگی به صورت کاملا بومی

مشتریان ما

سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران ایمیدرو شرکت معدنی و صنعتی گل گهر ماهان سیرجان شرکت توسعه معادن و صنایع مس جانجا شرکت گهر همکار آرمان گوهر سیرجان شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران مجتمع سنگ آهن سنگان آموزش فنی و حرفه‌ای نهبندان شرکت سنگ آهن گوهر زمین سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سازمان ملل متحد جی تی آی معاونت علمی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران دامداران دانشگاه خواجه نصیر دانشگاه علوم پزشکی ایران دانشگاه علوم پزشکی شاهرود دانشگاه بین المللی قزوین ماشین معدنی رستاک کاربازیا سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران اسکانیا آکیا

برخی از نظرات کاربران ما

quotation احسان پور آقایی

بسیار عالی ای کاش چندین جلسه بود که جوانان بدون تجربه و خسارت هم لذت میبرند هم قوانین را اصولی یاد میگرفتند با تشکر از گروه نصیر.

quotation عطیه

استاد خوبی داشت آقای جوانی و به نظرم خيلی خوبه برای همه كه يه كم با شرايط اصولی آشنا بشن.

quotation مقداد

خیلی خوب بود البته به اطلاع دوستان میرسانم برای اشخاص گواهینامه دارند ومدتی رانندگی نکرده اند و افرادی که ترس دارند خیلی مفید است.

quotation مهرنوش

آموزش رانندگی ها اغلب براتون همش کلاژ رو نگه میدارن و استرس تصادف کردن باعث میشه خیلی طول بکشه اصول اولیه رو یاد بگیرید. خوبی اینجا اینه که کلاژ رو کسی نگه نمیداره، تصادف کردید مجازیه و هزینش خیلی پایینتر از آموزش شهریه.

quotation فرزاد

بسیار عالی ای کاش چندین جلسه بود که جوانان بدون تجربه و خسارت هم لذت می بردند هم قوانین را اصولی یاد می گرفتند با تشکر از استاد درویش

quotation بهار

متصدی شبیه ساز رانندگی ؛ بسیار با حوصله و با تجربه و مودب بودند . و با داشتن همین خصوصیات؛ زمانی را که برای این کار گذاشته بودیم را به زمانی مفید و پر بار تبدیل کردند.

+

2000

آموزش رانندگان خودروهای سنگین

+

300

آموزش رانندگان خودروهای سواری

+

150

دوره آموزشی برگزار شده