شرکت فناور شبیه ساز نصیر
منو فارسی منو

درباره ما

شرکت فناور شبیه ساز نصیر (دانش بنیان نوع 1) که در استفاده از فناوری های نوین در راستای کاهش حوادث ترافیکی در کشور پیشتاز است، موفق شده است طی سال های اخیر طراحی، ساخت و پیاده سازی فناوری سیمولاتورهای آموزشی، مهارتی و ارزیابی درک خطر را در صنایع مختلف به انجام برساند.

در حال حاضر از این فناوری در معادن بزرگ کشور از جمله سنگ آهن سنگان و شرکت گلگهر سیرجان برای آموزش و صلاحیت سنجی اپراتوری کامیون های معدنی بهره برداری می شود؛ این فناوری تا پایان سال ۱۴۰۱ در چندین معدن بزرگ دیگر کشور نیز پیاده سازی خواهد شد.

همچنین این شرکت با همکاری دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی مجری طرح آموزش و صلاحیت سنجی رانندگان اتوبوس رانی تهران و حومه نیز می باشد؛ به‌گونه‌ای که تمام رانندگانی که متقاضی استخدام در شرکت واحد می باشند، در این دوره جامع آموزشی با دستگاه شبیه ساز و پلتفرم ارزیابی درک خطر شرکت می کنند و خوشبختانه نتایج بسیار درخشانی در کاهش حوادث رانندگی اتوبوسرانی تهران داشته است. همچنین از این محصولات برای آموزش و مهارت افزایی رانندگان صنایع دیگر کشور هم استفاده می شود.

۱۰ شهریور ۱۳۹۷

دستگاه "شبیه ساز رانندگی در معادن" در دست ساخت

به گزارش ماین نیوز، امیر ولدخانی با بیان این مطلب اظهار داشت: با توجه به شرایط فعلی کشور و تاثیر آن بر عملکرد فعالیت های معدنی و صنایع معدنی، این مدیریت با تدوین برنامه های HSEE در نظر دارد...

۱۴ شهریور ۱۳۹۷

معرفی شرکت فناور شبیه ساز نصیر

تیزر تبلیغاتی شرکت شبیه ساز فناوری نصیر