شرکت فناور شبیه ساز نصیر
منو فارسی منو

رانندگی با شبیه سازها

آموزش و افزایش مهارت رانندگی با دستگاه شبیه ساز

تعداد:

+
1
-
تقویم انتخاب زمان بلیط
برای انتخاب تاریخ می توانید از تقویم زیر زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید. یا به صورت تلفنی هماهنگی لازم را انجام دهید.

ماه

آبان

روز

چهاردم

ساعت

۱۸-۱۷:۳۰

قیمت:

با ما تماس بگیرید

درباره شبیه سازهای نصیر

در دنیای واقعیت مجازی شبیه سازهای رانندگی این قابلیت را دارند که افراد بتوانند در شرایط مختلف جوی و آب هوایی، در شرایط برف و یخبندان، ساعات مختلف شبانه روز و در جاده های کوهستانی و پر پیچ و خم با شرایط ایمن رانندگی کنند. درک شرایط خطر، همانند بریدن ترمز، عدم رعایت فاصله طولی نسبت به خودرو جلویی، رانندگی در شرایط لغزنده، سرعت بالا، سبقت غیر مجاز، همگی با شبیه سازهای رانندگی امکان پذیر است.
با استفاده از شبيه سازهاي رانندگي در سيستم هاي واقعيت مجازي، کاربر در معرض يک محيط رانندگی شبیه‌سازی‌شده قرار مي گيرد، به‌طوری‌که احساس حضور در محيط واقعي به او دست خواهد داد و اين احساس حضور به‌وسیله تعامل کاربر با محيط و غوطه ور شدن در آن ايجاد مي گردد.
مجموعه شبیه ساز رانندگی نصیر آمادگی ارائه هرگونه خدمات آموزشی و مهارتی به عموم شهروندان عزیز بخصوص بانوان محترم است.

کاربردهای رانندگی با شبیه ساز

آموزش رانندگی برای افرادی که هنگام رانندگی دچار ترس و اضطراب میشوند آموزش رانندگی برای افراد مبتلا به وسواس هنگام رانندگی آموزش رانندگی برای افراد مبتدی که متقاضی دریافت گواهینامه رانندگی می­باشند آموزش رانندگی برای ارتقاء مهارت رانندگی در شرایط مختلف جوی، کوهستان و شرایط ترافیکی مختلف آموزش رانندگی درشرایط خطرناک (بریدن ترمز، عبور عابرپیاده از عرض خیابان و جاده­ها، رانندگی درشرایط یخبندان و سایر شرایط خطرناک) به منظور ادراک خطر آموزش رفتار صحیح ترافیکی برای کودکان و نوجوانان آموزش رانندگی در راستای تغییر نگرش رانندگان پرخطر